Gizlilik Politikamız

Aktifdizin.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikası’nı kabul etmiyorsanız, lütfen Aktifdizin.com sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası Aktifdizin.com için geçerlidir ve Aktifdizin.com üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikası ile Aktifdizin.com un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.
https://aktifdizin.com

Kişisel Bilgi

Makale ve eğitimleri sizlerle paylaşmak, yeni ürün yada hizmetlerden sizleri haberdar etmek, çeşitli konularda sizlere destek vermek için Aktifdizin.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi Aktifdizin.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

Aktifdizin.com varsayılan olarak ziyaretçilerle ilgili herhangi bir kişisel bilgi toplamaz ve sadece kayıtlı kullanıcılar tarafından Kullanıcı Profili ekranında gösterilen verileri toplar. Ancak eklentilerinizden bazıları kişisel veriler toplayabilir.

Kişisel Olmayan Bilgi

Aktifdizin.com siteyi ziyaretiniz sırasında, internet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri yada herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz

Aktifdizin.com kişisel bilgi içermeyen datayı (kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Aktifdizin.com kişisel bilgilerinizi; bilgi veya promosyon amaçlı diğer siteler ile paylaşabilir.

Verinizi nasıl koruyoruz

Aktifdizin.com verinin mutlak güvenliği için gerekli güvenlik tedbirlerini almaktadır. Ancak hiçbir sistem tamamen güvenli değildir. Aktifdizin.com un hatalı kullanım yada kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz.

Ek bilgi

Aktifdizin.com ticari maksatı olmayan ve tamamen gönüllülük prensibi ile yayın yapan bir sitedir. Bundan dolayı Aktifdizin.com olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası’nı, Siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabiliriz.

Daha fazla bilgi için; Microsoft Active Directory Hakkımızda ve Microsoft Active Directory İletişim sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu